Select Puppy Starter 31/21 2,5kg

Novinka

Superprémiové krmivo pre šteňatá malých plemien od 3 týždňov do 2 mesiacov a pre matky v poslednej tretine gravidity a počas laktácie.

Picart Select PUPPY STARTER s kuracím mäsom a ryžou je navrhnutý tak, aby uspokojil potreby vášho šteniatka od odstavu do 2 mesiacov veku a matiek v poslednej tretine gravidity a počas laktácie a podporil optimálne fyzické a zdravotné podmienky.
Proteíny najvyššej hodnoty im okrem života a dychu pomáhajú uspokojovať aj veľmi špeciálne potreby, ktoré im umožňujú rozvíjať svaly a kosti a zdravo rásť až do dospelosti. Krokety sa ľahko rehydratujú, získajú výživnú a chutnú kašu, ktorá sa ľahko žuva.

Analytické zloženie: Hrubý proteín: 31 %, Oleje a tuky: 21 %, Hrubá vláknina: 2 %, Anorganické látky: 7 %.

Prísady na kg: vitamín A 25 714 MJ, vitamín D3 2057 MJ, vitamín E 136 MG, vitamín C 13 mg, biotín 3 mg, L-karnitín 40 mg, železo (monohydrát síranu železnatého) 22,9 mg, jód (jodid draselný) 1,7 mg, meď 5,7 mg, meď (pentahydrát síranu meďnatého) 5,4 mg, mangán 9,1 mg, mangán (síran manganatý) 4,6 mg, zinok (síran zinočnatý) 91,4 mg, zinok (chelát zinku hydrátu aminokyselín) 66,6mg, selén (selenitu sodného) 0,23 mg. Antioxidanty: rastlinný olej tokoferolový extrakt.

Zloženie: Dehydrované kuracie mäso (39 %), biela ryža, kurací tuk (13,7 %), hnedá ryža, repná dužina, droždie, hydrolyzované kuracie mäso (1,5 %), rybí olej, minerály, paradajkový prášok, kril, extrakt z pimienta, prebiotiká MOS & FOS , extrakt z juky, zelený čaj, jablko, brusnice, beta-glukány, glukosamín, MSM, chondroitín sulfát, slávka zelenkavá, mäta, čučoriedka, baza, goji, zázvor, šalvia, senovka grécka, extrakt z rozmarínu.

Balenie: 2,5kg

Balenie